Katarzyna Pakosińska

Niech zwycięży miłość- finał Power Couple w TVN

Power Couple to wybuchowa mieszanka emocji, humoru, napięcia i gorącego uczucia. W programie wzięły udział pary, które są pewne siebie i wierzą w swój związek, a swoje zgranie próbowały zamienić na duże pieniądze. To siła związku zwycięzców decydowała o wielkości nagrody. Jak dobrze uczestnicy znają swojego partnera? Do jakiego poświęcenia są zdolni? Ile są w stanie na siebie postawić? Na ile sobie ufają? Czy są gotowi zaryzykować dla miłości?

Siedem par zamieszkało w jednej willi. Spędzili ze sobą 3 tygodnie, a ich zmagania mogliśmy śledzić w 10 odcinkach. Każdego tygodnia związki musiały wytrzymać nie tylko wspólne życie w jednym miejscu z innymi parami, ale także różne wyzwania.

W każdym odcinku pojawiały się trzy zadania: dla mężczyzn, kobiet i par. Podczas męskiego pojedynku każda z kobiet obstawiała sukces swojego partnera, przy czym panowie nie znali sumy zakładu. Wygrana podwajała sumę zakładu, a porażka odejmowała pieniądze ze zgromadzonej puli. Takie same reguły obowiązywały w rywalizacji kobiet. Po zakończeniu obu zadań para, która zgromadziła najmniejszą sumę pieniędzy, trafiała do strefy zagrożenia. Trzecie zadanie to wspólne wyzwanie, które wzmacniało związek i sprawdzało współpracę między partnerami. Para, która to zadanie wykonała najgorzej, była zagrożona. Pozostali uczestnicy decydowali o tym kto zostanie i będzie grał dalej, a kto wróci do domu.

Największym hartem ducha i siłą miłości wykazali się Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili. To właśnie oni dotarli do 10., ostatniego odcinka Power Couple i wygrali finałową rywalizację.

https://player.pl/programy-online/power-couple-odcinki,29479