Katarzyna Pakosińska Aktualności

Festiwal Komedii Szpak

26 listopada, wraz z Arturem Adrusem oraz Henrykiem Sawką, Kasia miała przyjemność zasiadać w jury konkursu kabaretowego organizowanego w ramach Festiwalu Komedii SZPAK w Szczecinie.

Jury zgodnie przyznało nagrody:
III miejsce Kabaretowi Trzecia Strona Medalu
II miejsce Szymonowi Łątkowskiemu
I miejsce Kabaretowi BudaPesz
Zwieńczeniem wieczoru był występ grupy PRZYJEZDNI wraz z Katarzyną Pakosińską, Arturem Andrusem oraz Wojtkiem Termiszewskim, którzy wspólnie zaprezentowali widzom wybuchową i pełną humoru mieszankę gier improwizowanych.
 SZPAK
Festiwal Komedii SZPAK to największe święto kabaretu w promieniu co najmniej 200 kilometrów od Szczecina. Niemal tygodniowe kabaretowe szaleństwo, na którym pojawiają się kabarety z całej Polski. SZPAK to konkurs, w którym biorą udział kabarety, które już wycierają buty przed otwarciem drzwi do wielkiej kariery 🙂 SZPAK to też imprezy towarzyszące, wieczory klubowe, improwizacje… Wisienką na festiwalowym torcie jest koncert finałowy, w którym uczestnicy konkursu wraz z gwiazdami polskiego kabaretu pojawiają się na jednej scenie w specjalnie przygotowanym na tę okazje spektaklu. (Źródło: www.facebook.com/festiwalszpak/about)